KURUMSAL YAPI

UÇKAY Mimarlık 2010 yılında Atalay Uçkay ve Atilla Uçkay ortaklı olarak İstanbul Suadiye de kurulmuş olup; çok kısa zamanda hızlı yükselişiyle ülkemizin büyük Kurumsal Grup Şirketlerine hizmet vermeye başlamıştır.

Zamanının büyük bölümünü üstlenilen hizmetleri yerinde takip ederek geçiren kurucumuz  Atalay Uçkay ,  müşteri memnuniyetini tek hedef olarak seçmiştir. Atalay Uçkay ve Genel Koordinatör  Yener Sağır  takibinde ve kontrolünde çalışan Uçkay Mimarlık her türlü sorunu yerinde ve anında çözüme kavuşturmasıyla bilinen bir şirkettir.

Uçkay Mimarlık, tüm faliyetlerini; kalite standartlarını en üst düzeyde tutan ‘sıfır hata’ hedefi, kalite odaklı uygulama ve projeleriyle müşterilerinin güvenini arttırarak sürdürmektedir.

Firmamız, Toplam Kalite Yönetiminin önemini bilen konusunda uzman ekiplerimiz işimizin  her kademesine bu kalite anlayışını yansıtmaktadır. Ekibimiz müşterilerimizin beklentilerini özenli, verimli ve fonksiyonel bir takım çalışmasıyla karşılamaktadır.

Müşterilerimizde oluşturmayı başardığımız bu güven duygusunun temelinde; memnuniyet odaklılık, pozitif düşünce, kuruluş içinde yarattığı demokratik ve katılımcı ortama dayalı yönetim anlayışı bulunmaktadır.

ViZYONUMUZ

-Müşterilerimizin daima Uçkay Mimarlığı tercih etmelerini sağlamak

-Ülkemizin en güçlü bağımsız inşaat şirketi olmak


MiSYONUMUZ

-    Müşterilerimizin beklentilerini doğru ve eksiksiz anlamak
-    Standartlara ve Şartnamelere uygun proje ve taahhütler gerçekleştirmek
-    İnşaat sektöründeki gücümüzü ve etkinliğimizi arttırmak